Menüler

DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İDARECİLERİ DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE

07.02.2018

DSİ Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ergün Üzücek başkanlığında Silvan Barajı Koordinasyon toplantısı yine Silvan Barajı sahasında gerçekleşti.  Koordinasyon toplantısına YAS Daire Başkanı Sayın Kemal Karakuş, Barajlar ve HES Daire Başkanı Dinçer Aydoğan,  DSİ 10. Bölge Müdürü Sayın Ali Gökyel ve  Silvan Proje Müdürü sayın A.Halim Bilgin katıldı. 

Silvan Barajı Projesinde gelinen noktayı ve geçilen aşamalarla birlikte son durumu sunumlarla aktaran DSİ 10. Bölge Müdürü Ali Gökyel, heyete gerekli bilgileri aktardı.

Toplantı sonrası baraj gövdesi dolgu ve enjeksiyon galerileri çalışmaları yerinde incelendi. Baraj zeminine kadar inilerek çalışanlarla görüşen gerekli çalışmaları bitirdikten sonra Dicle Nehri ıslah projesi çalışmalarına geçildi.

Önce helikopter ile çalışma alanının üzerinde uçuş yaparak bütün  sahayı gezen heyet yere indikten sonra da şantiyeyi gezerek incelemelerde bulundu. Ziyaret ve toplantının oldukça verimli geçtiğini söyleyen DSİ Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ergün Üzücek ve heyet akşam saatlerine doğru DSİ 10. Bölge Müdürlüğü sosyal tesislerine geçti.